O mne

Som žena ako každá iná – s pocitmi, náladami, túžbami aj snami. S nedokonalosťami na tvári, na tele a určite aj v povahe. Milujem svojho muža, dieťa, rodinu a tiež seba. Milujem krásu, ženskosť, eleganciu a farby.

Ako dieťa som sledovala reklamu v telke, kde opisovali vôňu sprchového gélu cez pocity: „Keď chcete byť oslnivá… keď chcete byť romantická… keď chcete byť zvodná alebo keď chcete byť sama sebou…“ Páčila sa mi myšlienka voľby na základe svojej aktuálnej nálady či emócie. 

Teraz sledujem každé ráno seba v zrkadle a svoje pocity opisujem líčením. A presne toto milujem na vizážistike. Tú moc farieb vytiahnuť z tváre krásu prepojenú s emóciou, ktorú práve prežívam. A každé ráno sa rozhodnem, či chcem byť oslnivá, či romantická alebo zvodná. A konečne som ja tou ženou z reklamy, ktorú po celé tie roky nedokážem dostať z hlavy.

Venovať sa vizážistike a poradenstvu nebol môj sen od detstva. To prišlo až postupom času. Spojila som príjemné s užitočným a našla prácu, ktorú zbožňujem. Túžila som robiť niečo, čo ma bude spájať s ľuďmi, bude ma napĺňať, dá mi priestor kreatívne sa vyžiť a pomáhať. Toto všetko som našla vďaka skvelým ľuďom, ktorí odhalili moje schopnosti a dali mi priestor sa realizovať.

Ako členka tímu vizážistiek spoločnosti MARY KAY som mala okrem iného možnosť líčiť modelky na Bratislavských módnych dňoch, ale aj mnoho fotomodeliek. Baví ma práca s ľuďmi a  kladiem dôraz sa individuálny prístup. Vážim si úprimnosť, dôveru a ľudskosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktuj počas pracovných dní od 9:00 do 16:00.

Kontakt

Jana Slančíková
Závadská 22, 83106 Bratislava
0903 613 435
info@beautylicious.sk